KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11482551

nr 1148 2551

Etsning

Olof Tappert, signerad, 9/165, motivet: 50x35

Utrop:

600 kr

måndag 4 december 2017
kl 19:56:04